Yeni Yazılar
Yükleniyor...

800 Kalorilik Diyet Listesi


Bu kalori diyetiyle yaklaşık olarak haftada 3-4 kilogram verebilirsiniz. ‘ 800 kalorilik diyet haftada kaç kilo verilir’ sorusuna cevap vermiş olduk. Bu kalori diyeti size göre bir diyet olup olmadığını öğrenmek için günlük kalori ihtiyacınızı öğrenmeniz yerinde olacaktır.
800 kalorilik dıyet inizi spor ile desteklemeniz mutlaka gerekir. Bu sayede diğer kalori diyetlerinde olduğu gibi spor yaparak 3-4 kilo vermeniz kaçınılmazdır.  En etkilidiyetlerden olan kalori diyetleri kalori cetveli bakarak hazırlanır. Günlük alacağınız kalori miktarı hesaplanarak uygulama başlanır.

Şimdi 800 kalori diyeti ile zayıflama programı;
Kahvaltı diyet yemeğiniz:
Bir bardak yağsız süt,
Bir dilim peynir,
Bir adet haşlanmış yumurta,
İki dilim çavdar ekmeği
Açlık halinde ara öğünlerde meyve tüketebilirsiniz.
Öğlen diyet yemeğiniz:
Bir kase lahana çorbası,
Yoğurt,
Mevsim salata,
Bir dilim kepekli ekmek.
Ara öğünlerde diyet bisküviler tercih edilebilir.
Akşam diyet yemeğiniz:
Haşlama 80gr. Tavuk,
Bir kase yoğurt,
Mevsim salata,
Sulu meyveler tüketilmelidir.
Kalori 

Kalori cetveline göre hazırlanmış olan bu 800 kalorilik beslenme diyet programını spor ile desteklerseniz çok daha kısa sürede sonuç alırsınız. Doktorunuza başvurarak yapacağınız diyetin daha sağlıklı olduğunu unutmayınız.
©Diyet Evim özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.
Bu yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın ⤵
Ana Sayfa
Diyet Evim

Yazar Hakkında

Merhaba ben Deniz. Ev hanımı ve 1 kız annesiyim. 2012'de başladığım zayıflama maceramı 2013 mart ayında bitirdim. Bu süre zarfında 18 kilo verdim. Hala vermeye ve sağlıklı beslenmeye devam ediyorum. Bu süreçte yaşadığım tüm deneyimlerimi ve araştırmalarımı sizlerle paylaşıyorum...
Diyet Evimiz
Facebook Twitter İnstagram
 
Diyet Listesi Copyright © 2016 | Sağlıklı Zayıfla Mutlu Kal | www.diyetevim.com
Sitede bulunan tüm bilgiler internetten derlenerek yazılmıştır. Kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılamaz. Siteyi bilgi edinmek amacıyla kullanınız. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz... DiyetEvim RSSYorum RSSSite MapGoogleBloglovin Yukarı