Yeni Yazılar
Yükleniyor...

Basen ve Kalça Eriten Diyet

Merhaba;

Bugünkü yazımızda sizlere nasıl basen kalça eriteceğimizi anlatacağım. Hepimizin tüm kadınların sorunlarından birisi de basen ve kalçaların geniş olmasıdır.
Basen ve kalçamızı eritmek için durmadan diyet yapar dururuz.
Sitemde bir çok diyet listeleri paylaştım. Şimdi bu listeleri bir kenara bırakıp bu yöntemi denemenizi tavsiye ediyorum.
Eğer basen bölgenizdeki fazla kilo ve yağlardan kurtularak zayıflamak istiyorsanız, basen eritme hareketlerini günlük düzenli olarak yapmalısınız. Günlük yapılan spor kişileri daha zinde tutarak formda kalmanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle düzenli olarak spor yapan kişide kesinlikle basen bölgesinde fazla kilo oluşmaz. Günlük hafif egzersiz hareketleri yapıldığın da kişinin vücudunun kaslaşmasına yardımcı olduğu gibi yağların erimesinde de oldukça faydalıdır.

İnce bir basen çoğumuzun rüyasıdır. Bu başarmak için sadece biraz düzene ihtiyacımız var. Benim uyguladığım yöntemin basamaklarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

1- 1.Yürüme egzersizleri; günlük düzenli olarak yapılan yürüyüş ya da jogging hareketleri basen eritme de çok etkili sonuçlar göstermektedir. Normal tempoda ve uzun süreli olarak günlük yaptığınız 1-2 saatlik yürüyüşler sizin için 1-2 ay içersinde etkili sonuçlar gösterir. Çoğunlukla en etkili olarak yürüyüş saatleri sabahlarıdır. Kahvaltıdan önce yapılan yürüyüşler de vücudun kalori kaybetmeye başladığı vakittir. Eğer sabahları 45 ile 60 dakika normal tempoda yürüyüş egzersizi yaparsanız gün boyunca alacağınız bütün kalorileri yakmış olursunuz.

2.Basen eriten jimnastik hareketleri; basen eritmede saydığımız yöntemler ile birlikte bir de basen eritme için egzersiz hareketleri vardır. Çember çevirme basendeki yağların erimesinde oldukça faydalıdır.

3.Ağırlık kullanılarak basen eritme ; farklı ağırlık aletleri kullanarak bacaklarınızı gererek ya da iki yana kaldırılarak bir süre beklendikten sonra baseninizde hafifçe bir ağrı oluşur. Eğer bu hareketlere düzenli olarak devam ederseniz basenleriniz kaybolur.

basen eritme


Bu yöntemleri basen eritme egzersizlerini yaparsanız hemen hemen 1 ay içinde sonuç alırsınız. Tabi bizler biraz bu konuda arada aksayabileceğini biliyoruz. Bu eksiğimizi de yediklerimizde yani yemediklerimizle kapatmamız gerekir. Bu eksikleri kapatmak için bu yöntemlerle beraber mutlaka Zayıflama Programını kullanmalısınız... Zayıflama Programında herşey birarada...
©Diyet Evim özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.
Facebook’ta DİYET ve ZAYIFLAMA TARİFLERİMİZ için TIKLAYIN
Bu yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın ⤵
Ana Sayfa

2 yorum: Yorum Yaz! Yorum Politikası Oku ▼
LÜTFEN DİKKAT:
Yorumunuz onaylandıktan sonra gözükecektir. Yazı ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmayacaktır. Konu dışı soru sormak için "İletişim" sayfamızı kullanmanızı rica ediyorum...
Yorumunuza gelen cevabı takip etmek için 'beni bilgilendir' bölümünü işaretleyebilirsiniz.

  1. Şu an 50 beden giyiyotum. Bayrama 48 giymek istiyorum. 48 oluyor ama dar tıkız. Yaklaşık 2 hafta var. Giyermiyimki...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Egzersiz Programları sayfasını incelemenizi özellikle tavsiye ederim. Bel-Basen inceltici hareketleri uygulayın. Kesin sonuç alırsınız.

      Sil

Okuduğunuz bu yazı hakkında yorum yapmaktan çekinmeyin. Yapacağınız her yorum; bu yazıyı sizin gibi okuyanlar için çok değerlidir. 'Google Hesabınızı'seçerek yorumunuzu bırakın...
***Yazı dışı diğer konular için iletişim sayfasını kullanınız.
*Yaptığınız yoruma cevap yazıldığında mail ile bilgi almak isterseniz 'Beni Bilgilendir' kutucuğunu işaretleyiniz...

 
Diyet Listesi Copyright © 2018 | Sağlıklı Zayıfla Mutlu Kal | www.diyetevim.com
Sitede bulunan tüm bilgiler internetten derlenerek yazılmıştır. Kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılamaz. Siteyi bilgi edinmek amacıyla kullanınız. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz... DiyetEvim RSSYorum RSSSite MapGoogleBloglovin Yukarı