Android için Diyet Programı

- 00:38
Merhaba;
Akıllı telefonların, tabletlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Teknoloji geliştikçe bilgiye ulaşmak daha da kolay. Durum böyle olunca bizim de teknolojiye ayak uydurmamız kaçınılmaz oluyor. DiyetEvim artık her an yanınızda olacak. Sitemizin Android Diyet Uygulamasını kullanarak istediğiniz bilgiye her an ulaşabileceksiniz...
Şimdi size DiyetEvim Android Uygulamasının yüklemesini ve kullanma aşamalarını anlatacağım.

Android Telefonunuza veya Android Tabletinize 
Diyetevim.apk uygulamasını indirin.
DiyetEvim Android indir
1-) Kuruluma başlamadan önce Ayarlar>Güvenlik bölümüne girerek resimde gözüktüğü gibi uygulamanın yüklenmesine izin veriniz.

*Uygulamamız tamamen güvenilirdir. Telefonunuza bir zararı yoktur. İstediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz yeri resimdeki gibi işaretleyiniz.1-) Uygulamamızı indirdikten sonra kaşınıza böyle bir ekran gelecek. 'Paket yükleyici'yi seçerek devam edin.
2-) Diyet Uygulamasının gereksinimlerini görebilirsiniz. 'Kur' diyerek devam edelim. 3-) Android Uygulamamız kuruldu. diyerek uygulamamızı çalıştıralım. 


4-) İlk yüklenme biraz uzun sürebilir. Yüklenene kadar bekleyelim.


5-) Evet uygulamamız kullanım için hazır...
"Yeni-Hesapla-Alkali-Kalorilik-Şok-Yemekler" başlıklarını görüyorsunuz. Şimdi bu başlıkları inceleyelim. 

"Yeni"

Bu sekmede taze yeni çıkmış yazıları okuyabilirsiniz. Ben genelde yazılarımı gece yazıyorum. Sabah kalkınca sıcak bir kahvenin yanında yazılarımı okumanızı tavsiye ederim.


"Hesapla"

Bu bölümde İdeal kilo Android Uygulaması ile ideal kilonuzu hesaplayabilir, yaptığınız işlerde yaktığınız kalorileri hesaplayabilir, Beden Kitle Endeksinizi uygulama ile Ölçebilirsiniz. Zamanla farklı uygulamalar ekleyeceğim.

"Alkali"

Diyet Uygulamasının bu sekmesinde Alkali Beslenme, Alkali Diyet, Alkali Su... vb. konularına ulaşabilirsiniz.

"Kalorilik"

Kalori diyetlerini duymayan yoktur. Tüm Kalorilik diyetlerin bulunduğu bölümdür. Hepsi çok detaylı ve araştırılarak yazılmıştır.

"Şok"

Burada şok diyetlerle ilgili bilgiler var. Şok diyet listelerine de bu bölümden ulaşabilirsiniz.


"Yemekler"
Geldik en çok sevdiğim bölüme. Bu bölümde diyet yemek tarifleri var. Özellikle kalorisi az olan yemeklere buradan ulaşabilir afiyet yapabilirsiniz. Harika diyet salatalar da bu bölümde.

Buradan Android Telefonunuza veya Android Tabletinize Diyetevim.apk uygulamasını indirin.
 ----------------------------------------
Emek harcanarak yapılan uygulama umarım sizler tarafından beğenilir. Tabi ki eksikleri vardır. Zamanla sizlerden aldığım geri dönüşlerle bu eksiklikleri kapatmayı düşünüyorum. 
DiyetEvim Android Uygulaması kurulum ve kullanım konusunda sorun yaşayan varsa aşağıya yorum yapabilirler. 
Uygulamanın gelişimine katkı sağlamak isteyen herkesi yorum yazmaya davet ediyorum. 

Teşekkürler...