Yeni Yazılar
Yükleniyor...

Alkali Su Nasil Yapilir?


Alkali Su Nasıl Hazırlanır?

Bugün sizlere 'suyla nasıl zayıflanır?' ve 'alkali su nasıl hazırlanır?' konularında bilgiler vereceğim. 
Bir önceki yazımızda 'Alkali su nedir?' sorusuna cevap vermiştik. Suyun vücudumuz için önemli olduğunu kaliteli 'alkali' suyun daha da önemli olduğunu vurgulamıştık. Su ile zayıflamak için bir çok farklı yöntemler kullanabiliriz. Suyla zayıflarken yağların yakılmasına destek olunur.
Alkali su hazırlamanın en kolay yolunu sizlerle paylaşacağım. Suyumuzun içeriği 'karbonat' olacak. Karbonatlı suyu şu şekilde hazırlayabiliriz. 

Karbonat ile Zayıflama Tarifi

2 litre suyun içine 1 yemek kaşığı karbonat koyalım. Karbonat tanelerinin suda çözünüp yok olduğunu görene kadar karıştıralım. Karbonat ile zayıflama tarifi bu şekildedir. Su diyetini de bu şekilde başlayabiliriz. 
Hazırlamış olduğumuz bu karbonatlı alkali suyumuzu gün boyunca içelim...
©Diyet Evim özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.
Bu yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın ⤵
Ana Sayfa
Diyet Evim

Yazar Hakkında

Merhaba ben Deniz. Ev hanımı ve 1 kız annesiyim. 2012'de başladığım zayıflama maceramı 2013 mart ayında bitirdim. Bu süre zarfında 18 kilo verdim. Hala vermeye ve sağlıklı beslenmeye devam ediyorum. Bu süreçte yaşadığım tüm deneyimlerimi ve araştırmalarımı sizlerle paylaşıyorum...
Diyet Evimiz
Facebook Twitter İnstagram
 
Diyet Listesi Copyright © 2016 | Sağlıklı Zayıfla Mutlu Kal | www.diyetevim.com
Sitede bulunan tüm bilgiler internetten derlenerek yazılmıştır. Kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılamaz. Siteyi bilgi edinmek amacıyla kullanınız. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz... DiyetEvim RSSYorum RSSSite MapGoogleBloglovin Yukarı