Yeni Yazılar
Yükleniyor...

Kol İnceltme ve Sıkılaştırma Hareketleri

Yaz yaklaşırken göbek ve basen bölgesindeki eritmeye çalışan kişiler aynı zamanda kollara da zaman ayırması gerekiyor. Kollardaki yağları eritmek için düzenli bir egzersiz programına ihtiyacınız var. Paylaşacağım egzersizlerle beraber kollardaki yağların eridiğini ve sıkılaştığını fark edeceksiniz. Bu hareketleri bir diyet programıyla yaparsanız daha da etkili olacak kollarınız sıkı ve ince bir görünüme kavuşacaktır.


1. İlk hareketimiz herkesin bildiği şınav hareketi. Ayaklarınızı uzatın ve parmaklarda destek alarak eller üstünde durun. Kollarınızı bükerek yere doğru yaklaşın ve 30 saniye boyunca bu pozisyonda bekleyin. Aynı zamanda karın kaslarınızı da sıkarak onları da çalıştırabilirsiniz.

kol inceltme egzersizleri2. Resimdeki gibi koltuk yada sandalyeye arkanızı dönün. Tam kenarından tutarak oradan destek alın ve yere doğru dizlerinizi kırarakk alçalıp yükselin. Bu hareketi en az 10 en fazla 30 kere yapın.
chair-dips


3. Sol kolunuzu başınızın arkasında geçirerek elinizi iki omuz arasına değdirin ve diğer elinizle dirseğinizi destekleyin. Bu şekilde 30 saniye boyunca bekleyin. Sağ kolunuzla da aynı hareketi yapın. Bu hareketin 8 kere tekrarlayın.
kol-yağlarını-eritme-hareketleri

Kol inceltme ve sıkılaştırma hareketlerini haftada en az 3 kez tekrarlayın. Bir ay gibi kısa bir sürede kollarınızdaki farklılığı göreceksiniz.
Bunları da okudular:
©Diyet Evim özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.
Facebook’ta DİYET ve ZAYIFLAMA TARİFLERİMİZ için TIKLAYIN
Bu yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın ⤵
Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

Okuduğunuz bu yazı hakkında yorum yapmaktan çekinmeyin. Yapacağınız her yorum; bu yazıyı sizin gibi okuyanlar için çok değerlidir. 'Google Hesabınızı'seçerek yorumunuzu bırakın...
***Yazı dışı diğer konular için iletişim sayfasını kullanınız.
*Yaptığınız yoruma cevap yazıldığında mail ile bilgi almak isterseniz 'Beni Bilgilendir' kutucuğunu işaretleyiniz...

 
Diyet Listesi Copyright © 2016 | Sağlıklı Zayıfla Mutlu Kal | www.diyetevim.com
Sitede bulunan tüm bilgiler internetten derlenerek yazılmıştır. Kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılamaz. Siteyi bilgi edinmek amacıyla kullanınız. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz... DiyetEvim RSSYorum RSSSite MapGoogleBloglovin Yukarı