Yeni Yazılar
Yükleniyor...

Evde Yürüyüş Hareketleri

İlk duyduğunuzda biraz garip gelebilir ama vakit bulamadığımız veya belirli nedenlerden dolayı yürüyüşe çıkamadığımız zamanlarda evde yürüyüş yapabileceğinizi biliyor musunuz? Evde yürüyüş hareketleri dışarıda yaptığınız yürüyüşler kadar kalori yaktırıyor. Dışarı çıkamadığınız zaman sizin yardımınıza koşarak formda kalmanızı sağlıyor. Havaların soğuduğu bugünler de çok işinize yarayacağınızı düşündüğüm evde yürüyüş hareketleri kalori yaktırıyor, kilo verdiriyor.

evde yürüyüş hareketleriSon zamanlarda evde daha fazla zaman geçirmeye başladık. Havalar soğudukça daha da fazla zaman geçirmeye devam edeceğiz. Dışarı çıkıp yürüyüş yapmak hava soğuk veya yağışlı olduğundan çok zor gelecek. Hareketsiz zamanlar, kilo almaya başladığınızın sinyali olduğunu unutmayın.
"Eyvah kilo aldım!" dememek için hemen önleminizi alın. Evde yürüyüş egzersizleri ile kilo almaya dur deyin, hatta kilolarınızdan evde yürüyüş hareketleri yaparak kurtulun.

15 Dakikalık Yürüyüş Egzersizleri
45 Dakikalık Evde Yürüyüş Egzersizleri


Diğer Egzersiz Videolarını İnceleyin...
©Diyet Evim özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.
Bu yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın ⤵
Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

Okuduğunuz bu yazı hakkında yorum yapmaktan çekinmeyin. Yapacağınız her yorum; bu yazıyı sizin gibi okuyanlar için çok değerlidir. 'Google Hesabınızı'seçerek yorumunuzu bırakın...
***Yazı dışı diğer konular için iletişim sayfasını kullanınız.
*Yaptığınız yoruma cevap yazıldığında mail ile bilgi almak isterseniz 'Beni Bilgilendir' kutucuğunu işaretleyiniz...

 
Diyet Listesi Copyright © 2018 | Sağlıklı Zayıfla Mutlu Kal | www.diyetevim.com
Sitede bulunan tüm bilgiler internetten derlenerek yazılmıştır. Kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılamaz. Siteyi bilgi edinmek amacıyla kullanınız. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz... DiyetEvim RSSYorum RSSSite MapGoogleYukarı