Yeni Yazılar
Yükleniyor...

Metabolizma Çayı Tarifleri

Günü benim gibi yoğun yaşayanlardansanız öğle saatlerinden sonra yavaş yavaş yorgunluk belirtileri yaşamaya başlarsınız. Bunu sadece siz değil bir çok kişi yaşıyor merak etmeyin. Ama bu yorgunluğu üstesinden gelmenin kolay bir yolu var. Metabolizma çayı ile güne daha zinde devam edebilirsiniz. Metabolizma çayını sık sık yorgunluk yaşayanlar, şekeri düşenler, çok çabuk acıkanlar, tatlı krizi yaşayanlar da içebilir.
Metabolizma hızlandırma çayını sadece 1 gün içerseniz çok fazla faydasını göremezsiniz. Faydasını görmeniz için en az 7 gün devam etmelisiniz. Verilen programa göre uygulayanlarda kilo kaybının da yaşandığı gözlemlenmiştir. Metabolizma çayı metabolizmayı hızlandırır, gün boyu enerjinizi yüksek tutar.

metabolizma çay tarifleri

1. Tarif
Malzemeler
  • 2-3 dilim taze zencefil
  • 20 dal maydanoz
  • 1 yemek kaşığı limon suyu
Hazırlanışı
Tüm malzemeleri 1 litre suyun içine atın. Kapağını kapatın.

2. Tarif
Malzemeler
  • Yarım litre su
  • 2-3 çubuk tarçın
Hazırlanışı
Çubuk tarçını yarım litre suyun içine atın. Kapağını kapatın.

İPUCU:  2 tarifi de akşamdan hazırlayıp, ertesi gün öğleden sonra ara ara içmeye devam edin. Akşam öğününe kadar 1,5 litre çayı bitirmeniz gerekiyor.
Özel Diyet Yemekleri
Daha Fazla Diyet Tarif→
©Diyet Evim özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.
Bu yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın ⤵
Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder

Okuduğunuz bu yazı hakkında yorum yapmaktan çekinmeyin. Yapacağınız her yorum; bu yazıyı sizin gibi okuyanlar için çok değerlidir. 'Google Hesabınızı'seçerek yorumunuzu bırakın...
***Yazı dışı diğer konular için iletişim sayfasını kullanınız.
*Yaptığınız yoruma cevap yazıldığında mail ile bilgi almak isterseniz 'Beni Bilgilendir' kutucuğunu işaretleyiniz...

 
Diyet Listesi Copyright © 2018 | Sağlıklı Zayıfla Mutlu Kal | www.diyetevim.com
Sitede bulunan tüm bilgiler internetten derlenerek yazılmıştır. Kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılamaz. Siteyi bilgi edinmek amacıyla kullanınız. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz... DiyetEvim RSSYorum RSSSite MapGoogleYukarı