Yeni Yazılar
Yükleniyor...

Yapılan İşe Göre Harcanan Kalori Miktarını Hesaplama

Daha öne verdiğim hesaplama araçlarından "Koşarken Kaç Kalori Harcarız?" konusunda aldığım maillerde; hesaplamanın biraz zor olduğu, daha kullanışlı ve doğru sonuç veren bir araç paylaşmamı istemişsiniz. Bugün sizlere daha kullanışlı daha doğru sonuçlar veren bir yakılan kalori hesaplama aracı vereceğim.
harcanan kalori hesaplama
Uyurken, ütü yaparken, yazı yazarken, balık tutarken, yürürken ya da yüzerken, gitar çalarken, spor yaparken kaç kalori harcarız hiç merak ettiniz mi? İşte bu kalori hesaplayici ile artık tüm aktvitelerinizde kaç kalori harcadığınızı bulabileceksiniz.
Unutmayın ki yediğiniz kalori miktarı eğer harcanan kaloriye eşitse kilo alma olasılığınız çok azdır.
Harcanan kalori, alınan kaloriden azsa kilo alır, tam tersinde ise kilo verirsiniz.

Sonuçlarınızı yorum yazarak bizlerle Paylaşabilirsiniz...


Aktivite Türü :
Aktivite Süresi (dk) :
Vücut Ağırlığı (kg) :
   
*Dikkat: Bu hesaplamada bulunan kalori değeri yaklaşık bir değer olup, bireyin vücut tipi, yaptığı aktivitenin şiddeti, yaşı vb. bireysel faktörlere göre değişiklik gösterebilir.
©Diyet Evim özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.
Bu yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın ⤵
Ana Sayfa
Diyet Evim

Yazar Hakkında

Merhaba ben Deniz. Ev hanımı ve 1 kız annesiyim. 2012'de başladığım zayıflama maceramı 2013 mart ayında bitirdim. Bu süre zarfında 18 kilo verdim. Hala vermeye ve sağlıklı beslenmeye devam ediyorum. Bu süreçte yaşadığım tüm deneyimlerimi ve araştırmalarımı sizlerle paylaşıyorum...
Diyet Evimiz
Facebook Twitter İnstagram
 
Diyet Listesi Copyright © 2016 | Sağlıklı Zayıfla Mutlu Kal | www.diyetevim.com
Sitede bulunan tüm bilgiler internetten derlenerek yazılmıştır. Kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılamaz. Siteyi bilgi edinmek amacıyla kullanınız. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz... DiyetEvim RSSYorum RSSSite MapGoogleBloglovin Yukarı