Yeni Yazılar
Yükleniyor...

Evde Yürüyüş Hareketleri

İlk duyduğunuzda biraz garip gelebilir ama vakit bulamadığımız veya belirli nedenlerden dolayı yürüyüşe çıkamadığımız zamanlarda evde yürüyüş yapabileceğinizi biliyor musunuz? Evde yürüyüş hareketleri dışarıda yaptığınız yürüyüşler kadar kalori yaktırıyor. Dışarı çıkamadığınız zaman sizin yardımınıza koşarak formda kalmanızı sağlıyor. Havaların soğuduğu bugünler de çok işinize yarayacağınızı düşündüğüm evde yürüyüş hareketleri kalori yaktırıyor, kilo verdiriyor.

evde yürüyüş hareketleriSon zamanlarda evde daha fazla zaman geçirmeye başladık. Havalar soğudukça daha da fazla zaman geçirmeye devam edeceğiz. Dışarı çıkıp yürüyüş yapmak hava soğuk veya yağışlı olduğundan çok zor gelecek. Hareketsiz zamanlar, kilo almaya başladığınızın sinyali olduğunu unutmayın.
"Eyvah kilo aldım!" dememek için hemen önleminizi alın. Evde yürüyüş egzersizleri ile kilo almaya dur deyin, hatta kilolarınızdan evde yürüyüş hareketleri yaparak kurtulun.

15 Dakikalık Yürüyüş Egzersizleri
45 Dakikalık Evde Yürüyüş Egzersizleri


Diğer Egzersiz Videolarını İnceleyin...
©Diyet Evim özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.
Bu yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın ⤵
Ana Sayfa
Diyet Evim

Yazar Hakkında

Merhaba ben Deniz. Ev hanımı ve 1 kız annesiyim. 2012'de başladığım zayıflama maceramı 2013 mart ayında bitirdim. Bu süre zarfında 18 kilo verdim. Hala vermeye ve sağlıklı beslenmeye devam ediyorum. Bu süreçte yaşadığım tüm deneyimlerimi ve araştırmalarımı sizlerle paylaşıyorum...
Diyet Evimiz
Facebook Twitter İnstagram
 
Diyet Listesi Copyright © 2016 | Sağlıklı Zayıfla Mutlu Kal | www.diyetevim.com
Sitede bulunan tüm bilgiler internetten derlenerek yazılmıştır. Kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılamaz. Siteyi bilgi edinmek amacıyla kullanınız. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz... DiyetEvim RSSYorum RSSSite MapGoogleBloglovin Yukarı